Про компанію:

Інтернет-магазин Farber пропонує товари для фарбування та полірування автомобіля відомих європейських та американських торгових марок:

  1. Комп'ютерний підбор автоемалей ТМ DeBeer (Голландія) – гарантує абсолютну відповідність автофарби вимогам замовника.

  2. Якісна поліуретанова фарба ТМ Valspar (США) – ідеальне рішення для фарбування автомобілів, промислового обладнання та спецтехніки. Має високі антикорозійні властивості і може наноситися на голий метал.

Досягнення компанії

Компанія Farber – це не просто інтернет-магазин якісної автофарби. Ми насамперед експерти у підборі автоемалей. На нашому сайті ви можете ознайомитися з характеристиками товару перед його покупкою та отримати вичерпну інформацію на кшталт фарби, лаку, автомасла або будь-якого іншого товару не виходячи з дому.

Вам не потрібно витрачати свій час та сили, щоб підібрати потрібний варіант. Це можна зробити за пару хвилин лежачи на дивані. Гнучка система знижок та лояльні ціни дозволяють купити автомобільну фарбу преміум класу за чудовою ціною.

Ми досягли успіху:

  1. Понад 10 років на ринку лакофарбових матеріалів України, що дозволяє нам сьогодні обслуговувати найвибагливіших клієнтів та виконувати замовлення будь-якої складності та обсягу.

  2. Близько 50 тисяч комп'ютерних підборів автофарби.

  3. Унікальний асортимент товарів. Пропонуємо фарби, грунтовки, автолак, інструменти для фарбування таких марок як Chamaleon, Colomix, Mobihel, APP, Indasa, Surface, Intertool, Miol, Newtone, Novol, Ranal, CS System та багатьох інших.

Широка клієнтська база. Серед наших постійних клієнтів СТО, заводи із фарбування автозапчастин та сільськогосподарської техніки, професійні автомаляри.
Штат компетентних менеджерів, технологів, котрі регулярно проходять курси підвищення кваліфікації. Телефонуйте будь-коли для професійної консультації!

Інтернет-магазин Farber один із небагатьох в Україні, де в одному місці можна купити всі необхідні товари для професійного фарбування автомобіля. Зокрема, продукцію для кузовного ремонту ТМ CHAMÄLEON, яка характеризується бездоганною якістю та унікальними експлуатаційними властивостями.

Маючи солідний список переваг, ми не зупиняємося на досягнутому, а активно удосконалюємо сервіс і поповнюємо асортимент найкращими розробками у сфері автомобільного фарбування. Ми готові запропонувати вам вигідні умови співробітництва та стати надійним бізнес-партнером.

Телефонуйте, консультуйтеся та купуйте автофарби у справжніх експертів!